Future Insight officieel de derde marktplaats in het DMI-ecosysteem
- Future Insight
- 6 uur geleden
- 2 minuten om te lezen
Future Insight is officieel geaccepteerd als de derde marktplaats binnen het DMI-ecosysteem. Naast de bestaande marktplaatsen van deXes | supporting safe data & document exchange en WeCity, biedt Future Insight BV een krachtige en toekomstbestendige aanvulling voor organisaties die verder willen versnellen in datagedreven werken.
De marktplaats van Future Insight: van datadeling naar directe inzetbaarheid
De afgelopen periode hebben we hard gewerkt aan de ontwikkeling van de marktplaatsfunctie binnen ons Open Urban Platform. Binnen het DMI kunnen deelnemers via deze marktplaats veilig en vertrouwd data delen en afnemen. Voor Future Insight is dit een hele belangrijke stap, het sluit naadloos aan op de Europese ontwikkelingen rondom de European Data Spaces. Dat we dit nu werkend hebben binnen het DMI, is dan ook een mooie mijlpaal. In combinatie met ons Open Urban Platform ontstaat extra waarde: de gedeelde data kan direct worden gebruikt, gecombineerd met andere datasets en ingezet in verschillende applicaties die op het platform zijn aangesloten.
Samen kom je verder: de kracht van het DMI-Ecosysteem
We willen graag een shout out doen naar een aantal organisaties en personen die ons de afgelopen periode hebben geholpen om zover te komen. Hier merken we de kracht van het DMI-ecosysteem. Of we concurrenten zijn of niet is ondergeschikt: we hebben een gezamenlijk groter doel waar genoeg ruimte is voor iedereen. Onze speciale dank gaat uit naar:
Dennis Groot, Bas Hickendorff, Markus Pfundstein, Gerard huis in āt Veld, Joost van Dijk,
Maurice van Ree, Annemarie Boereboom, Erms Suripatty, Hayo Schreijer, Jurjen van Pelt, Vincent Habers, Timo Ruiten, Eduard Sminia en Paul Swaak.
De OUP-marktplaats komt eraan: binnen 2 weken live!
Nu we zijn geaccepteerd, maken we alles klaar op de productieomgeving. Binnen nu en twee weken kun je via de DMI website ons selecteren als je gewenste marktplaats. Schroom ook niet om nu alvast je interesse kenbaar te maken met ons via [email protected]. Dan kunnen we de onboarding alvast inplannen en opstarten!



